کلید لمسی پارمیس

سیستم روشنایی ساختمان متشکل از کلید های روشنایی و چراغ ها می باشد که در سیستم های سنتی از کلید های تک پل و دو پل و تبدیل مکانیکی استفاده می شد .
اکنون با پیشرفت تکنولوژی این کلید ها ارتقاء یافته و شما می توانید از کلیدهای روشنایی لمسی پارمیس بجای کلید های قدیمی استفاده کنید (با همان سیم کشیو قوطی گذاری ) و علاوه بر ظاهر متفاوت و بسیار لوکس آنها از دیگر قابلیتهای جذاب آنها بهره ببرید .

مجموعه کلیدهای لمسی هوشمند پارمیس علاوه بر تک پل لمسی، دوپل لمسی ، تبدیل لمسی و صلیبی ، شامل کلید سه پل لمسی و چهارپل لمسی نیز می باشد که با استفاده از کلید چهار پل لمسی شما می توانید 30 تا 50 درصد تعداد کلیدها را کاهش دهید به این صورت که بجای هر دو پل کنار هم از یک چهار پل استفاده کنید. با این کار علاوه بر افزایش زیبایی باعث کاهش هزینه ها نیز میشوید و در مصرف کلید پریز لمسی صرفه جوی می شود.

همچنین خانه هوشمند پارمیس  در مجموعه کلید و پریز لمسی خود شامل کلیدهای خاصی چون دو پل تبدیل لمسی و سه پل تک تبدیل لمسی نیز می باشد که در برخی از ساختمان ها می تواند بسیار مفید باشد و سبب شده تا کلید های لمسی پارمیس در خانواده کلید لمسی ایرانی حرف اول را در تنوع  و کیفیت بالای کلید لمسی هوشمند بزند. برای مثال در پروژه های دوبلکس برای کنترل لوستر های بزرگ از طبقه بالا و پایین از کلید روشنایی هوشمند دو پل تبدیل می توان استفاده کرد .

بعد از سیستم روشنایی به سراغ سیستم سرمایش گرمایش میرویم. در مجموعه کلید های هوشمند ساختمان علاوه بر کلید های فوق کلید لمسی کولر آبی و کلید ترموستات فن کوئل نیز موجود می باشد.

کلید کولر لمسی پارمیس می تواند به انواع کولر آبی متصل شده و آن را کنترل کند. این کلید علاوه بر پمپ آب و کنترل موتور دارای تایمر جهت روشن و خاموش کردن کولر در زمان های دلخواه نیز می باشدهمچنین قابلیت ست شدن با ریموت را نیز دارد.

کلید ترموستات لمسی پارمیس نیز می تواند به انواع فن کوئل سقفی یا زمینی متصل شود و آنرا کنترل کند. امکانات و ویژگی های این محصول لوکس را در مقاله نحوه ی استفاده از ترموستات لمسی میتوانید بخوانید.

در ادامه شما را با کلید و پریز هوشمند پارمیس بیشتر آشنا می کنیم.

 

نکته

نکته مهم در خصوص کلید لمسی هوشمند پارمیس استفاده از پنل شیشه ای سکوریت ضد خش بر روی کلید ها می باشد که علاوه بر ظاهر بسیار لوکس عمر بالایی نیز دارد و به مرور زمان کدر نمی شوند و تغییر رنگ نیز نمی دهند.

 

این کلید پریز تاچ با همان سیم کشی سنتی عمل میکنند و با لمس هر پل خروجی مورد نظر توسط رله موجود در کلید متصل می شود.هر خروجی قدرت عبور جراین 5 آمپر را دارد که حدودا به هر پل میتوان یک چراغ 800 وات را متصل کرد.برای نصب در قوطی های برق نیز توسط پیچ در جا پیچ های طرفین قوطی محکم میشود و در صورتیکه قوطی جای پیچنداشته باشد میتوانید از چنگک های مربوطه استفاده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های مهم کلید تاچ پارمیس امکان کنترل توسط ریموت کنترل رادیویی 4 و 24 کاناله می باشد که این قابلیت برای استفاده کنندگان آن بسیار جذاب و کاربردی می باشد و میتواند برای مصرف کنندگان و ساکنین منزل بسیار کاربری مفیدی داشته باشد.شما با کلید لمسی ریموتی دیگر نیاز نیست برای خاموش کردن چراغ از تخت خواب خود جدا شوید بلکه از روی همان تخت میتوانید با ریموت کنترل چراغ ها را خاموش کنید.

کلیدهای لمسی هوشمند-کلیدهای لمسی خانه هوشمند پارمیس-خانه هوشمند هایکا-هایکا

کنترل کلیدهای لمسی هوشمند

با ترکیب کلید چهارپل لمسی ریموتدار و یک ریموت کنترل شما چند ویژگی جذاب را در کنار هم خواهید داشت برای مثال در اتاق خواب ها تنها یک کلید 4 پل لمسی در ورودی اتاق کار می کنند و یک ریموت 4 کاناله را بر روی تخت قرار می دهند و شبها موقع استراحت براحتی بدون بلند شدن از تخت خواب چراغ ها را خاموش می کنند .
همچنین ریموت 24 کانال پارمیس علاوه بر 22 پل ( سر خط ) مجزا دارای یک کلید روشن گروهی و خاموش گروهی نیز می باشد که توسط آنها می توان یک مجموعه ( سالن و آشپزخانه ) را روشن و خاموش نمود .

اما مهمترین ویژگی کلید های هوشمند ساختمان اتصال آنها به نرم افزار موبایل و خانه هوشمند هست که براحتی با این ترکیب میتواند از سیستم هوشمند ساختمان بهره مند شوید.

کنترل توسط موبایل ، کنترل از راه دور و اجرای سناریو های مختلف از ویژگی های این کلید هوشمند می باشد.

 

 

مزایای کلید های لمسی پارمیس

علاوه بر تمامی امکاناتی که برای کلیدهای لمسی هوشمند پارمیس شرح دادیم می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود :

-کیفیت بالای قطعات (عموما ساخت کشور ژاپن)

-4سال گارانتی تعویض

-10 سال خدمات پس از فروش معتبر

-تامین قطعات و ملزومات (به دلیل تولید در داخل کشور

-سادگی و سهولت در نصب و راه اندازی

-عدم نیاز به سیم کشی خاص یا قوطی گذاری نا متعارف

-قیمت مناسب در مقایسه با محصولات مشابه ( با همین کیفیت )

-امکان کنترل توسط نرم افزار موبایل و خانه هوشمند

-دارای رنگ بندی متنوع سفید، مشکی و بژ(طلایی)

-پریز های شیشه ای مشابه با کلید ها

-تاچ قوی و حساس  (از نوع خازنی یا حرارتی)

-و…

تمامی این مزایا باعث شده که مشتریان ما با اطمینان خاطر و با خیال راحت کلید های لمسی پارمیس را انتخاب کنند.

برای دیدن همه ی ویژگی ها و سایر مزایا و معایب کلید لمسی  کلیک کنید.

انواع کلید های لمسی از تک پل تا چهار پل را کلیپ زیر مشاهده میکنید.برای دیدن ویدئوی زیر با کیفیت بالا به اینستاگرام خانه هوشمند هایکا مراجعه کنید.

لیست قیمت  کلیه محصولات و کلیدهای لمسی هوشمند

لیست قیمت  کلیه محصولات و کلیدهای لمسی هوشمند

لیست قیمت  کلیه محصولات و کلیدهای لمسی هوشمند

کلید لمسی ایرانی و کلید پریز لمسی ایرانی خانه هوشمند پارمیس از تاریخ 15/1/1398 بدین ترتیب میباشند.

 

 

قیمت کلید های لمسی هوشمند روشنایی به شرح زیر:

قیمت کلید تک پل لمسی 4.980.000 (ریال)

قیمت کلید دو پل لمسی 5.170.000 (ریال)

قیمت کلید سه پل لمسی 5.300.000 (ریال)

قیمت کلید چهار پل لمسی 5.450.000 (ریال)

قیمت کلید تبدیل لمسی 5.300.000 (ریال)

قیمت دیگر محصولات لمسی خانه هوشمند پارمیس به شرح زیر:

قیمت کلید کولر لمسی تایمردار 5.450.000 (ریال)

قیمت کلید پرده برقی لمسی (دو موتوره) 6.900.000 (ریال)

قیمت کلید سرویس بهداشتی هوشمند 5.720.000 (ریال)

قیمت کلید ترموستات فن کوئل 8.700.000 (ریال)

قیمت کلید شاسی زنگ لمسی 4.980.000 (ریال)

قیمت کلید صلیبی لمسی 5.720.000 (ریال)

قیمت کلید تبدیل دو پل لمسی 6.900.000 (ریال)

قیمت پریز برق ارت دار 1.430.000 (ریال)

قیمت پریز استریو 1.700.000 (ریال)

قیمت پریز تلفن تک سوکته 1.450.000 (ریال)

قیمت پریز تلفن دو سوکته 1.700.000 (ریال)

قیمت پریز آنتن 1.600.000 (ریال)

قیمت پریز ماهواره 1.780.000 (ریال)

قیمت پریز شبکه تک سوکته 1.960.000 (ریال)

قیمت پریز شبکه دو سوکته 2.100.000 (ریال)

قیمت بیزر زنگ (ملودی) 1.950.000 (ریال)

قیمت ریموت کنترل 24 کاناله 4.400.000 (ریال)

قیمت ریموت کنترل 4 کاناله 450.000 (ریال)

قیمت پک کنترل توسط موبایل (تاچ پنل) 46.000.000 (ریال)

در لیست فوق  قیمت کلید لمسی هوشمند ارائه شده است که میتوانید با مقایسه با قیمت کلید پریز لمسی هوشمند برند ها مطرح وارداتی (نه کلید تاچ های چینی بی کیفیت) از قیمت های محصولات ما مطمئن شوید.

ملاحظات:

برای خرید کلیه ی محصولات لمسی کلیک کنید.

اگر هنوز در انتخاب کلید لمسی مردد هستید پیشنهاد میکنم مقاله ی چگونه بهترین کلید لمسی را تشخیص دهیم؟ را بخوانید.

زندگی آسوده با تکنولوژی روز دنیا

سوالات متداول

[/vc_column_text][vc_toggle title=”آیا کلید های لمسی در قوطی گذاری و سیم کشی سنتی قابل نصب هستند ؟” css=”.vc_custom_1622271039432{background-color: #ffffff !important;}”]بله . تمامی کلید های لمسی مارو میتونید در قوطی های قدیمی و طبق سیم کشی معمولی نصب کنید .[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا کلید های لمسی رو خودمون هم میتونیم نصب کنیم ؟”]بله . در صورتیکه فنی باشید و با برق کشی آشنا هستید می توانید به راحتی کلید های ما را نصب کنید . در ضمن کلیپ آموزشی نصب در سایت و پیج اینستاگرام قرار دارد .[/vc_toggle][vc_toggle title=”کلید های لمسی قابلیت کنترل با ریموت را دارند ؟”]بله کلید های لمسی با فرکانس 433 مگاهرتز کار می کنند و انواع ریموت های 4 و 24 کاناله با این کلید ها ست می شود .[/vc_toggle][vc_toggle title=”کلید های لمسی پارمیس قابلیت هوشمند سازی هم دارند ؟”]بله کلید های لمسی پارمیس قابلیت اتصال به تاچ پنل مرکزی را داشته و از طریق نرم افزار خانه هوشمند قابل کنترل هستند .[/vc_toggle][vc_toggle title=”حداکثر جریان یا وات هر کلید چقدر است ؟”]حداکثر جریان مجاز عبوری از هر پل کلید های لمسی 5 آمپر می باشد که حدودا 1000 وات می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”پنل روی کلید از چه جنسی است ؟”]پنل روی کلید ها از نوع شیشه سکوریت ضد خش بوده و در سه رنگ سفید ، مشکی و طلایی موجود است .[/vc_toggle][vc_toggle title=”حداکثر تا چند پل دارید ؟”]حداکثر پل کلید های لمسی قابل نصب در قوطی های معمولی4 پل می باشد و بیشتر از این تعداد به دلیل حجم بالایی سیم در قوطی کلید توجیح ندارد[/vc_toggle][vc_toggle title=”گارانتی کلید ها چند سال است و گارانتی تعمیرات یا تعویض ؟”]کلید های لمسی پارمیس دارای 4 سال گارانتی تعویض و کلید های لمسی پاور دارای یک سال گارانتی تعویض هستند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا لمس کلید ها با دستکش و دست خیس کار می کند ؟”]تاچ کلید ها از نوع تاچ فازی یا حرارتی هستند و به دلیل قدرت تاچ بالا با دست خیس و دستکش (نازک) عمل می کنند .[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا کلید های لمسی در طول عمر و عملکرد متفاوت هستند ؟”]کاملا – در ساخت کلید های لمسی از تعداد زیادی قطعات الکترونیکی استفاده می شود که برند و کیفیت این قطعات در کنار طرحی اصولی می تواند کیفیت نهایی کلید ها را بسیار تغییر دهد و عمر کلید را حتی تا 20 سال افزایش دهد.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

به این مطلب امتیاز دهید
3.6 25 votes
امتیاز محصول
ارسال دیدگاه
Notify of
guest
47 نظرات
قدیمی تر
جدیدتر
Inline Feedbacks
مشاهده کلیه پیام ها
امیریان
امیریان
3 years ago
امتیاز دهید :
     

کلید هوشمند طرح دار هم موجوده

nima
nima
3 years ago
امتیاز دهید :
     

اینکه هم با ریموت میشه کار کرد و هم گوشی عالیییه

هدایتی
هدایتی
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام این کلیدها کاملا ایرانی هستن ؟چند سال گارانتی دارن ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  هدایتی
3 years ago

سلام
بله کلیدها کامل ایرانی و تولید داخل میباشد با 5 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش

خوانساری
خوانساری
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام
کلید فن کوئل هوشمند عملکرد اتوماتیک هم داره ؟؟

کارشناس فروش 1
Reply to  خوانساری
3 years ago

سلام
بله عملکرد کلید ترموستات فن کوئل کاملا هوشمند و اتوماتیک میباشد البته میتواند روی حالت دستی هم قرار بگیرد و طبق خواسته کاربر به صورت دستی عمل کند

armin.n
armin.n
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام خسته نباشید
ببخشید کلید لمسی هوشمند با کلید لمسی غیر هوشمند چه تفاوتی داره از نظر کار کرد ؟؟

کارشناس فروش 1
Reply to  armin.n
3 years ago

سلام
شما با شتن کلید لمسی هوشمند این امکان را دارین که روی کلید ریموت ست کنین و یا از راه دور توسط اپلیکیشن روی موبایل به اون فرمان بدین که این قابلیت در کلید های غیر هوشمند وجود ندارد و فقط بصور تاچ فرمان ما را اجرا میکنند

مجید محمدیان
مجید محمدیان
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام
برای یه واحد 3 خوابه 200 متری چقد حدودا باید هزینه کرد که همه کلید ها لمسی بشن ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  مجید محمدیان
3 years ago

درود بر شما
براورد قیمت پارمیس در واتساپ برای شما ارسال شد

احمد رضا
احمد رضا
3 years ago
امتیاز دهید :
     

لیست قیمت کلیدهاتونا میشه بفرستین واسم

کارشناس فروش 1
Reply to  احمد رضا
2 years ago

سلام
بله لیست قیمت در واتساپ برای شما ارسال شد

احمد رضا
احمد رضا
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام کلید دوپل تبدیل هم دارین ؟قیمت ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  احمد رضا
2 years ago

سلام
بله کلید دوپل تبدیل هم موجود است لیست قیمت در واتساپ برای شما ارسال شد

خسروی
خسروی
3 years ago
امتیاز دهید :
     

جنس روکش کلیدها تون از چیه پلکسی؟

کارشناس فروش 1
Reply to  خسروی
3 years ago

سلام
تمامی کلید ها و محصولات پارمیس با روکش شیشه سکوریت ضد خش میباشند

eli
eli
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام میخواستم بگم کلیدهاتون حرف ندارن خیلییی عالین فقط کاش تنوع رنگی بیشتری داشتین

کارشناس فروش 1
Reply to  eli
2 years ago

سلام
ممنون مرسی رضایت شما باعث افتخار ماست
انشاالله در پارت های آینده تنوع رنگ بیشتری خواهیم داشت

فرزین
فرزین
3 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام این مدل کلیدها به خانه هوشمند هم متصل میشن ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  فرزین
2 years ago

سلام
بله کلید های پارمیس به خانه هوشمند پارمیس متصل شده و قابلیت کنترل بیرون از منزل و سناریو پذیری را به سیستم اضافه میکند

kami
kami
2 years ago
امتیاز دهید :
     

این کلیدها به سیم تلفنی هم نیاز داره برای بر قراری اتباط ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  kami
2 years ago

سلام
سیم کشی برای کلید های پارمیس دقیقا همان سیک کشی سنتی میباشد و به غیر از ان به هیچ سیم دیگری نیاز نیست

sasani
sasani
2 years ago
امتیاز دهید :
     

ریموت هاتون از چند کانال شروع میشه ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  sasani
2 years ago

سلام
ریموت ها دارای دو مدل میباشند
1- 4 کانال
2- 24 کانال

علی مهنامی
علی مهنامی
2 years ago
امتیاز دهید :
     

کلید وای فای هم دارین ؟قیمت لطفا؟

کارشناس فروش 1
Reply to  علی مهنامی
2 years ago

سلام
بله کلید وای فای هم موجود میباشد لیست قیمت در واتساپ برای شما ارسال شد

darya
darya
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام این کلید ها را میشه از بیرون منزل هم قطع و وصل کرد ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  darya
2 years ago

سلام
بله با اپلیکیشنی که روی موبایلتون نصب میشه کلیدها قابل کنترل میباشد

طلایی
طلایی
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام من میخواستم تجریمو از کار با کلید های لمسی پارمیس یگم من یه ساختون دو واحدی دارم که حدودا 3 سال پیش توسط شما هوشمند شد، مهم ترین نکته برای پاسخگویی خوب شما بود که از همینجا میخواستم تشکر کنم و طی این سه سال یکی از کلید های 4 پل من دچار مشکل شد که سریعا تعویض شد، ظاهر کلید ها فوق العادس،فقط چون ما رنگ مشکی برداشتین یکم جای انگشت میمونه که برای من کمی اذیت کنندس ولی هیچ موردی تا الان پیش نیومده و عالی بوده، مخصوصا تاچ پنل هوشمند بسیار پرکاربرد بود برام

کارشناس فروش 1
Reply to  طلایی
2 years ago

سلام
رضایت شما باعث افتخار ماست خوشحالیم که تونستیم رضایت شمارا جلب کنیم

صابری
صابری
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام کلید های لمسی هوشمند ارزان قیمت هم موجود دارین ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  صابری
2 years ago

درود برشما
بله لیست قیمت در واتساپ ارسال میشه خدمتتون

motamedi
motamedi
2 years ago
امتیاز دهید :
     

اووووووووووووووه چقدر افزایش قیمت داشتین؟

کارشناس فروش 1
Reply to  motamedi
2 years ago

سلام
نسبت به کدوم لیست قیمت دوست عزیز مثلا نسبت به 3 سال پیش،2سال پیش … ؟؟

bahram
bahram
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام خسته نباشید کلید وای فای هم دارین ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  bahram
2 years ago

درود برشما
بله کلید وای فای هم موجود میباشد

ایراهیم محمدیان
ایراهیم محمدیان
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام کلید 4 پل تو قوطی برق بست جا میشه ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  ایراهیم محمدیان
2 years ago

سلام
دوست عزیز کلید های پارمیس از یک پل تا چهار پل در تمام قوطی های برق (معمولی، بست، بلک و…) قابل اجرا میباشد

nahid
nahid
2 years ago
امتیاز دهید :
     

جنس روکش کلیدتون چیه ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  nahid
2 years ago

سلام
روکش کلید ها از جنس شیشه سکوریت ضد خش میباشد

pedram azari
pedram azari
2 years ago
امتیاز دهید :
     

salam list gheymat plz??

کارشناس فروش 1
Reply to  pedram azari
2 years ago

سلام
لیست قیمت در واتساپ برای شما ارسال شد

شهرام پولادی
شهرام پولادی
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام ازیک کلید پرده چندتا موتور میشه فرمان داد ؟

کارشناس فروش 1
Reply to  شهرام پولادی
2 years ago

سلام
شما با استفاده از یک کلید میتونین به دو موتور فرمان دهید

سعید
سعید
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام

Last edited 2 years ago by سعید
سعید
سعید
2 years ago
امتیاز دهید :
     

سلام.
یه سوال داشتم
کلا کلیدهای هوشمند بدون پنل ازراه دور قابل کنترل نیستند؟
یعنی ما توهیچ سیستم هوشمندی بدون پنل ازطریق موبایل واینترنت از یه شهر دیگه نمیتونیم کنترلی داشته باشیم؟
ولیست قیمت هاتونو میخواستم

کارشناس فروش 1
Reply to  سعید
2 years ago

سلام
دوست عزیز کلیدها هم با پنل و هم بدونه پنل قابل کنترل از داخل و بیرون منزل هستند در انواع مختلف لیست قیمت و کاتالوگ در واتساپ برای شما ارسال میشود جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید