ترموستات لمسی پارمیس

ترموستات شما دمای فصلی محیط را می سنجد و با دمای تنظیم شده مقایسه می کند و متناسب با اختلاف این دو دما دور فن را بر روی یک، دو، سه و یا خاموش قرار می دهد. حتی می توانید دور فن را به صورت دستی قرار دهید و یا حالت کاری را بر روی تابستان و یا زمستان قرار دهید. تمام این امکانات را در ترموستات های لمسی جدید می توانید داشته باشید.

این ترموستات یک دستیار فرمان بردار است که کافیست دمای دلخواه خودتان را بروی ان تنظیم کنید تا دما را به همان دمای مطلوب شما برساند.

 

مقالات مرتبط :انتخاب بهترین سیستم سرمایش گرمایش

 

نکته مهم در استفاده از ترموستات برای فن کوئل ها این است که باید برای هر فن کوئل که در یک قسمت کار شده ، یک ترموستات مجزا در نظر بگیرید. چرا که این ترموستات دمای یک نقطه را سنجیده و از روی ان دما دور فن همان قسمت را تنظیم می کند. البته گاها در برخی منازل می توان دو ترموستات در یک فضا را مانند سالن بر روی یک ترموستات قرار داد. البته باید دقت کنید با این شرایط دوفن کوئل با هم روشن وخاموش می شوند.

این ترموستات ها در انواع مکانیکی، قدیمی، دیجیتالی، لمسی و هوشمند موجود هستند و می توان از هر کدام بهره برد. البته که مدل های لمسی و هوشمند امکانات بیشتری را برای کاربر فراهم می کند نظیر قرار دادن تایمر و یا تنظیم حالت خروج بر روی ترموستات هنگام خروج از منزل و امکانات کاربردی دیگر…

 

مقالات مرتبط : چرا تنظیم هوشمند دمای منزل مهم است ؟

 

ترموستات لمسی هوشمند:

ترموستات لمسی هوشمند

ترموستات روشن لمسی هوشمند

این ترموستات علاوه بر امکانات مورد نیاز ترموستات فن کوئل قابلیت های متعدد دیگری نیز برای کاربر فراهم می کند. از جمله:
1 ظاهر بسیار شیک و جذاب
2 دارای حالت دستی و اتوماتیک برای دور فن
3 امکان تنظیم دور فن در دمای مطلوب
4 دارای قفل کودک
5 و…

برای خرید ترموستات لمسی  و دیدن سایر مشخصات ترموستات کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
0 0 votes
امتیاز محصول
ارسال دیدگاه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده کلیه پیام ها