دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک ایستاده

باتوجه به بیماری کرونا و سرعت پیشرفت و شیوع این بیماری و انتقال آن از طریق دستهای آلوده ، بیش از پیش بهداشت فردی خود را باید رعایت کنیم و از ماسک و مواد ضدعفونی برای دست ها و اشیاء استفاده کنیم. اما دغدغه ای که این روزها همه ی مردم از جمله مشاغلی که با مردم در تماس هستند دارند  این است که از چه دستگاهی برای ضدعفونی دست و حتی محیط استفاده کنیم که ایمن باشد و خود ظرف نگهدارنده مواد ضدعفونی ،آلوده نگردد. پس با خانه هوشمند هایکا همراه باشید تا با دستگاه ضد عفونی کننده دست پارمیس آشنا شوید.

پارمیس تولید کننده ی دستگاه ضد عفونی در اصفهان

همانطور که گفتیم نحوه ی ضدعفونی دست ها خودش یه دغدغه ی بزرگ تبدیل شده که چه وسیله یا دستگاهی برای ضد عفونی استفاده کنیم ؟

ضد عفونی دست یا اسپری

ضدعفونی دست

استفاده از ژل ها و اسپر های ضد عفونی برای استفاده ی شخصی مفید است اما اگر برای ضدعفونی شرکت یا مکان هایی مثل باشگاه ،ارایشگاه ،مغازه و … به کار گرفته شود ، همین مواد ضد عفونی کننده خود میتواند عامل انتقال ویروس شود، زیرا که دست نفر قبلی قوطی اسپری یا ژل را لمس کرده است.

باتوجه به این نیازها وشرایط فعلی در راستای مقابله و جلوگیری از ویروس کرونا ، پارمیس دستگاهی کارامد و با کیفیت عالی تولید کرده و به بازار عرضه نموده است.

 

 

نحوه کار کردن دستگاه ضد عفونی کنند دست پارمیس

ابتدا مخزن دستگاه را که حدودا 4 لیتر میباشد را از محلول ضد عفونی پر میکنیم و آن را به برق متصل میکنیم دستگاه دارای چشم هوشمند میباشد و هنگامی که دستان خود را زیر چشم آن قرار می دهیم دستگاه به صورت اتوماتیک عمل کرده و مایع را با فشار به تمام سطوح دست ما یا هر شئی که زیر چشم آن قرار گرفته است اسپری می کند.

 

مقالات مرتبط : تنظیم هوشمند دمای منزل

مزایای دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست

 

– هوشمند بودن و عملکرد دستگاه به صورت اتوماتیک :

این ویژگی باعث میشود که خود دستگاه و یا مواد ضد عفونی داخل مخزن آلوده نشود.

-اسپری کردن محلول بصورت افشان :

با این ترفند که در دستگاه ضد عفونی کننده ی پارمیس به کار گرفته شده از هدر رفتن مایع ضد عفونی کننده و شارژ مکرر مخزن جلوگیری میشود وهمچنین در هنگام اسپری مواد ضد عفونی تمام سطوح دست را پوشش میدهد.

– نصب راحت و آسان دستگاه ضد عفونی کننده دست :

این دستگاه نیاز به براکت دیواری ،پایه برای نصب و… احتیاج ندارد وبرای نصب شرایط خاصی لازم نیست فقط باید مخزن دستگاه را از محلول پر کنیم در جای مورد نظر گذاشته و آن را به برق متصل کنیم.

– ظاهر زیبا و کم حجم بودن :

دستگاه دارای ظاهری زیبا و مدرن میباشد و از لحاظ فیزیکی فضای زیادی را اشغال نمیکند.

– این دستگاه شامل گارانتی میباشد

 

برای خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست در اصفهان کافیه با کارشناسان خانه هوشمند هایکا تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
0 0 votes
امتیاز محصول
ارسال دیدگاه
Notify of
guest
2 نظرات
قدیمی تر
جدیدتر
Inline Feedbacks
مشاهده کلیه پیام ها
علی عبدالهی
علی عبدالهی
3 years ago

سلام شرمنده ما الان با چند تا بانک قسمت دستگاههای نوبت دهی فعالیت داریم و پشتیبانی میکنیم.، با تدارکات و شعب صحبت کردم میخوان برای شعب دستگاه ضد عفونی تهیه کنند، میخوایتم اگه ممکنه بصورت همکاری هم قیمت خوب و هم کاتالوگ یا مشخصات داشته باشم تا بتونم نشان دهم