خانه هوشمند پارمیس

سناریو خانه هوشمند یعنی ساخت و اجرای فرامین مختلف روشنایی ، سرمایش گرمایش ، پرده و سیستم صوتی به صورت دلخواه و حتی طبق زمانبندی مشخص به سلیقه شما.در ادامه با خانه هوشمند هایکا همراه باشید تا بیشتر توضیح بدیم خدمتتون تا عاشق این تکنولوژی بشوید.

سناریو خانه هوشمند چیست ؟

شما وقتی در یک خانه سنتی هستید و می خواهید از منزل بیرون بروید باید ترموستات های همه ی مکان ها را یکی یکی خاموش کنید ، پرده ها را ببندید و تمام چراغ های روشنایی را خاموش و از منزل خارج شوید .

تا به حال چند بار شده به شوخی بگویید کاش همه ی این کارها با یک بشکن و یا یک اجی مجی انجام می شد ، حال باید بدانید که معجزه خانه هوشمند همین جا برایتان محقق می شود، خانه هوشمند در یک قدمی شماست.

1. تعریف هوشمند سازی ساختمان

تاچ پنل

شما بازدن دکمه ی سناریوی خروج بر روی تاچ پنل، واحد تمام فرامین مورد نظر خروج از منزل را به سیستم خانه هوشمند خود واگذار می کنید و با خیال آسوده خانه خود را ترک میکنید و مطمئن هستید که تمام ترموستات ها خاموش شده ، پرده ها بسته و چراغ ها را خاموش می کند .
شما کافی است درب را ببندید وخانه را ترک کنید . این همان سناریو خانه هوشمند است.

هنگام بازگشت به خانه با اجرای سناریوی ورود روشنایی های مورد نظر شما روشن شده ، ترموستات ها بر روی دمای دلخواه شما تنظیم شده ،پرده ها باز می شوند و موزیک دلخواه شما پخش شده تا از خانه ی هوشمندتان نهایت لذت را ببرید .

انواع سناریو در خانه هوشمند

در خانه هوشمند تعداد بی شماری سناریو با سلایق و ویژگی های گوناگون می توان برنامه ریزی کرد اما به برخی از پرکاربردترین سناریوها اشاره می کنیم .

سناریو خروج : هنگام خروج از منزل تمام تجهیزات مورد نظر شما را خاموش می کند .
سناریو ورود : هنگام ورود به منزل تجهزات دلخواه را روشن می کند .
سناریو خواب : در زمان رفتن به تخت خواب اجرا و شرایط را برای خواب راحت شما محیا می کند.
سناریو بیداری : در زمان صبح پرده ها را باز ، موسیقی دلخواهتان را پخش و حتی قهوه را آماده می کند .
سناریو مسافرت : در زمان مسافرت وجود شما را با روشن و خاموش کردن روشنایی ها و باز و بست پرده ها و پخش موسیقی شبیه سازی می کند به گونه ای که حضور شما در خانه تداعی شود .
و هزاران سناریو به دلخواه شما …

 

 

سناریو مهمان در خانه هوشمند

تعریف سناریو در خانه هوشمند برای مهمانان نیز مورد اهمییت است. سناریو خانه هوشمند برای مهمان شامل یک سری تنظیمات از پیش تعیین شده بر طبق زمان بندی مقرر در زمان ورود و در حین پذیرایی از میهمان خود در خانه هوشمندتان میباشد.
این سناریو شامل تنظیمات پرده برقی ، روشنایی سالن پذیرایی ، سیستم گرمایشی سرمایشی و همچنینی سیستم صوتی تصویری است که بر طبق حالات و عادات مهمانان به خصوصتان اراعه و تنظیم میشوند.
این سناریو، مهمانانتان را به وجد خواهد آورد.

برای مشاوره رایگان و براورد هزینه هوشمند سازی منزلتان وارد سایت هایکا شده و یا با متخصصین ما در تماس باشید.

به زندگی رویایی هوشمند ، خوش آمدید

به این مطلب امتیاز دهید
0 0 votes
امتیاز محصول
ارسال دیدگاه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده کلیه پیام ها